Наші досягнення:

Первомайський дошкільний  навчальний  заклад (ясла – садок) № 17 «Казка» Первомайської  міської ради Харківської області у 2003 році став переможцем  II етапу конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу - Школи сприяння здоров’ю, є освітньо-інформаційним центром розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю,  базовим з методичної теми «Оздоровча діяльність освітньо-інформаційного центру розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю».

З 2007 по 2009 рік наш дошкільний заклад брав участь у дослідно-експериментальній роботі за напрямом «Вплив занять з плавання на зміцнення здоров’я та формування правильної постави дітей дошкільного віку».

Досвід роботи ДНЗ щодо розв’язання оздоровчих, освітніх та виховних завдань вивчено, узагальнено та успішно розповсюджується серед інших дошкільних закладів міста. Посібник «Створення у національному дошкільному закладі сучасних умов для фізичного розвитку і укріплення здоров’я дітей» з досвіду роботи творчої групи ДНЗ № 17 – «Школи сприяння здоров’ю» було відзначено дипломом III ступеня на XIV Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій.

У 2009 році заклад був учасником XVI обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини XXI століття» за темою «Підвищення ефективності навчального процесу шляхом упровадження здоров’язберігаючих технологій» і нагороджений дипломом II ступеня.

У 2009 році педагогічний колектив став переможцем II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу - Школи–сприяння здоров’ю.

У 2011 році досвід закладу з оздоровчої роботи було представлено на Всеукраїнському форумі «Здоров’я дітей – пріоритетна стратегія розвитку освіти в Україні».

У 2014 році наш дошкільний заклад взяв участь у ІІ (регіональному) етапі огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України до Харківського обласного управління з фізичного виховання та спорту у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади» та посів І місце .

Досвід своєї роботи педагоги закладу висвітлюють у методичних посібниках, які постійно представляють на обласних виставках-презентаціях педагогічних ідей та технологій. Роботи – учасники виставок неодноразово були нагороджені дипломами I, II та III ступенів.

Вихованці нашого закладу також беруть активну участь у міських заходах:

• конкурсах «Розумники і розумниці»,
  • фестивалях «Дитячий зорепад»,
  • спортивних змаганнях «Малі олімпійські ігри», де неодноразово посідали призові місця.