Історія закладу

http://igor-grek.ucoz.ru/_ph/3/2/146048978.gif          Історія ДНЗ "КАЗКА"

Історія нашого садочка розпочалася влітку 1989 року , коли впродовж кількох місяців призначена на посаду завідуючої Тішакова Лідія Григорівна разом із своїми помічниками – завгоспом Сахновською Т.М., медсестрою Дригач М.Я., кастелянкою  Мосієнко Н.М. та комірником Костирко Г.А. здійснювали контроль за закінченням будівельних робіт. Одночасно проводилася робота по облаштуванню приміщень , закупівлі необхідного обладнання , придбанню твердого та м’якого інвентарю, килимів , портьєр, посуду , спортивного та медичного обладнання.

Згідно наказу від 16.11.1989 р. № 922 по Первомайському виробничому об’єднанню «Хімпром» було введено в дію Первомайський дошкільний навчальний заклад № 17 (ясла-садок) «Казка».

Загальна площа будівель 2168 м 2 , площа земельної ділянки 0,84 га. ДНЗ за проектом  розрахований  на  220 місць, є плавальний басейн пл. 50 м2, спортивна та музична зали, санаторно-оздоровчий комплекс. На час відкриття в закладі працювали 11 груп.

Рішенням міськвиконкому від 24.06.1992 р. № 185 дошкільний навчальний заклад № 17 «Казка» переданий у комунальну власність Первомайської міської ради.

Більше 23 років свого трудового життя віддала закладу завідувач Тішакова Лідія Григорівна (з 1989 по 2012 роки). Впродовж цього часу вихователями-методистами працювали:

• з 1989 по 1994 Білицька Галина Антонівна,
  • з 1994 по 2012 Колованова Іраїда Миколаївна.

У травні 2012 року керівний склад ДНЗ змінився. На посаду завідувача було призначено Колованову Іраїду Миколаївну, вихователя-методиста - Канаєву Ларису Федорівну.

На  сьогодні в закладі працюють 10 груп, які відвідують 190 дітей, з них:

• для дітей раннього віку -  4 групи,
  • для дітей дошкільного віку -  6 груп.

Працівники закладу – творчі, ініціативні, віддані своїй справі люди.

На даний час в ДНЗ працюють 44 працівника у т. ч. 19 педагогів.

• 1 педагог знаходиться у відпустці по догляду за дитиною;
  • на постійній основі 18 педагогів;
  • з вищою освітою — 8 педагогів;
  • спеціаліст I категорії — 1 ;
  • спеціаліст II категорії —1 ;
  • спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії— 1;
  • "Вихователь-методист" - 1;

Працюють  профільні  спеціалісти:

• інструктор з фізкультури  та  плавання —1;
  • музичні керівники—2.

У 2003 році наш садочок став переможцем  II етапу конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу - Школи сприяння здоров’ю, освітньо-інформаційним центром розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю.

Використовуючи можливості матеріальної бази, педагогічний колектив ДНЗ посилено працює  над  науково-методичною темою «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчої роботи ДНЗ – Школи сприяння здоров’ю» , є базовим з методичної теми «Оздоровча діяльність освітньо-інформаційного центру розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю».

Навчити вихованців цінувати своє життя та здоров’я – основне завдання колективу нашого дошкільного закладу. Відрадно, що у нас є можливість забезпечити вихованцям цікаві й ефективні заняття в басейні. Організація навчання дітей плаванню здійснюється в комплексі з усіма різноманітними формами фізкультурно-оздоровчої роботи, бо тільки поєднання занять у басейні з раціональним режимом діяльності та відпочинку дітей дає позитивний результат в укріпленні їх здоров’я і загартуванні організму. Система оздоровчої роботи, що побудована на сучасних здоров’язбережувальних технологіях, охоплює всі сторони освітнього процесу, позитивно впливає на стан здоров’я дошкільників, покращує їх фізичний розвиток.

За підсумками державної атестації, яка відбулася у грудні 2012 року, наш дошкільний заклад визнано атестованим із загальним коефіцієнтом результатів діяльності К заг. = 65,73 (достатній).